Мирон Маркевич: У Динамо бракує якісних гравців для позиційних атак

Відомий український тренер Мирон Маркевич прокоментував виступи Динамо у кваліфікації Ліги чемпіонів, а також зазначив, що до Штурму “біло-синім” треба підійти з повагою, адже одного разу він вже програвав клубу з Грацу.

— На жаль, в складі киян бракує якісних гравців для позиційного наступу. Ось чому динамівцям й надалі нічого не залишається, як розраховувати на контрвипади. Звернув увагу й на те, що Динамо поки не підсилилося кваліфікованими нападниками.

— Що скажете про наступного суперника динамівців в Лізі чемпіонів, австрійський Штурм?

— Це перспективна команда, де грає чимало молоді, але, переконаний, що кияни повинні її пройти, особливо після того, як вибили з турніру Фенербахче.

Головне, аби динамівці належним чином відновилися і підійшли до поєдинку в Лодзі без шапкозакидацького настрою. Бо пригадується в сезоні-2009/2010 очолюваний мною Металіст в Лізі Європи явно недооцінив Штурм і за це тоді поплатився“, – сказав Мирон Маркевич.

Радимо почитати нашу статтю про історію зустрічей Динамо з австрійськими клубами.

One thought on “Мирон Маркевич: У Динамо бракує якісних гравців для позиційних атак

  1. Динамофобу й війна не війна, дай щось вякнути. Як “підсилилися” Шахтар, Дніпро1, Металіст? А Рух з Карпатами прикупили скількох для “підсилення”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *