Костянтин Фролов: “У матчі проти Житлобуду-1 нам не вдався перший тайм”

Наставник жіночого Кривбасу Костянтин Фролов висловився про перемогу над Житлобуд-1 (4:1).

“Мій комплімент команді суперника, нам ще з ним зустрічатись на Кубок незабаром, будемо в Щасливому грати. Перший тайм нам не зовсім вдався, суперник дуже вʼязку гру нам запропонував у середині поля, але ми неправильно працювали.

В перерві підкорегували наші дії, стали грати більш агресивно, увімкнули швидкості й за рахунок цього нам вдавалось створювати та реалізовувати моменти, підбирати мʼячі. Тобто, ми володіли перевагою у другому таймі, повністю домінували над суперником.

Тільки було питання часу, коли ми забʼємо. Зазначу що дівчата всі вимоги виповнили, можна їх тільки привітати з перемогою, вони молодці“, – сказав наставник ЖФК Кривбас.