Віталій Косовський: “Зв’язка Зінченко – Мудрик принесе Північній Македонії багато проблем”

Віталій Косовський поділився очікуваннями від матчу України проти Північної Македонії.

– На мій погляд, збірна України розпочне гру за схемою 4–2–3–1, яка при атаці трансформується в 4–3–3. При будь-яких варіантах лише позиція Степаненка буде незмінною – в опорній зоні.

– А хто Тарасу найчастіше допомагатиме на підступах до свого карного майданчика?

– Швидше за все, Судаков. Взагалі, як на мене, в тактичних шикуваннях номінальних господарів буде помітним, як кажуть, трикутник: Степаненко – Судаков – Зінченко. Як при наступальних операціях, так і коли суперник володітиме м’ячем на нашій половині поля. Дуже багато залежатиме від їхнього коефіцієнта корисної дії.

– В суботу в Празі через травми не зможуть допомогти півзахисники Ярмоленко та Циганков. Кого з них більше бракуватиме?

– Нині роль Ярмоленка в збірній більше важлива, як старшого партнера, що допомагає порадами, підстрахує, коли треба. Думаю, що відсутність Циганкова буде відчутнішою, бо це мобільний гравець, креативний, з відчуттям пасу, добре поставленим ударом.

– Хто їх може замінити?

– Передусім, Мудрик. Він поступово адаптувався в «Челсі», стає своїм й з кожним поєдинком діє все продуктивніше. Думаю, що зв’язка Зінченко-Мудрик повинна створити балканцям чималі проблеми. А от хто діятиме на фланзі Ярмоленка, сказати важко. Можливо, керманич Сергій Ребров дасть шанс Караваєву.

Джерело: sport.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *