Натія Панцулая: У Харкові мене застала війна, чула звуки вибухів все ближче й ближче

Футболістка збірної України Натія Панцулая зізналась, що зі скепцетизмом відносилась до новин про повномаштабне вторгнення РФ і не вірила, що війна прийме аж такі наслідки.

«Я належала до групи людей, які скептично сприймали таку можливість. Якщо говорити про першу дату можливого вторгнення 16 лютого, я в це не повірила. Розуміла, що збираються щось робити, але не повномасштабну війну.

Думала, що якщо вони на нас нападуть, то, мабуть, це буде Харків чи Донецьк, але, чесно кажучи, ніколи не уявляла, що вони нападуть на Київ. Це стало великим шоком. Після 16 лютого, коли було оголошено нову дату можливого вторгнення, ми були в збірній. Ми говорили про це щодня. Зрозуміли, що щось відбувається.

Це було справді нервово, оскільки наші сім’ї були в Україні. Ми відчували, що щось має статися. Але ніхто не вірив, що вони підуть на Київ.

24 лютого ми були в поїзді, який прямував до Харкова. Нам почали телефонувати рідні, знайомі, друзі і питати: «Де ти? Як справи?» Ми хотіли якомога швидше дістатися до Харкова, щоб зрозуміти, що відбувається.

Звісно, це був шок. У Харкові ми зіткнулися з війною. Я живу в районі міста, який називається Шишківка, неподалік є ще один мікрорайон, який називається Жуки, і там все почалося.

Я прийшла додому і почала пакувати речі. З кожною хвилиною чула звуки вибухів все ближче й ближче. Вони були колосальними. Ми не мали багато часу. Разом у нас було три машини, ми зібрали всіх з команди, щоб ніхто не залишився. Було страшно, бо умови на дорозі були жахливі“, – сказала Натія Панцулая.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.