Руслан Ротань: Ігри в нас проходять через два дні на третій, тому багато хлопців відчувають утому

Руслан Ротань поспілкувався з прес-службою УАФ перед грою з Вірменією в рамках Ліги націй.

— Руслане Петровичу, як ви налаштовуватимете команду на гру, яка не має турнірного значення?

— Ми розмовляли з хлопцями на цю тему. І всі дійшли висновку, що результат у майбутньому поєдинку для нас важливий, оскільки на збірну України чекають матчі плей-офф, тому груповий турнір дуже хочеться завершити на мажорній ноті й при цьому показати якісний футбол, чого ми завжди прагнемо.

Кожна перемога будь-якої української збірної є підтримкою наших воїнів. Брат одного з наших футболістів — на передовій. Хлопці за дуже важких умов дивилися деякі наші матчі. Вони переживають, і ми переживаємо за українських бійців. А позитивними результатами на міжнародній арені, сподіваюся, додаємо їм настрою.

— Чи варто очікувати масштабної ротації у складі синьо-жовтих?

— Так. Ігри в нас проходять через два дні на третій, тому багато хлопців відчувають утому. Але це в жодному разі не означає, що ми маємо перший і другий склад. Сьогодні зіграє той склад, який має виконати поставлене завдання.

— Чи встигли ви проаналізувати минулий поєдинок із Францією — чи більше зосереджувалися на підготовці до гри з Вірменією?

— Наразі дуже мало часу, щоб робити якісь висновки. У нас був складний переліт до Єревана, відновлення, тому зараз усі думки — тільки про майбутню зустріч.

— Ви казали, що французи подарували свої футболки нашій команді…

— Так. Ми роздали їх хлопцям, а вони ці подарунки відправлять на благодійність для підтримки української армії.

— Поєдинок із Вірменією, як ви вже сказали, дуже важливий для вас. Попри це, ви вже потроху придивляєтеся до можливих суперників по плей-офф?

— Ми в курсі справи, але поки що не хочеться на цьому концентруватися. Хай там як, хто б не потрапив до нас в опоненти, треба перемагати“, – сказав Руслан Ротань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.