Житлобуд-1 завдяки голам Шевчук та Овдійчук здобув першу перемогу в ЛЧ 2021/2022

Сьогодні, 18 листопада, проходять матчі 4-го туру жіночої Ліги чемпіонів. Чемпіон України Житлобуд-1 відправився в гості до ісландського Брейдабліку.

Брейдаблік – Житлобуд-1 – 0:2

Голи: Шевчук (42), Овдийчук (74)

Брейдаблік: Іварсдоттір – Х. Халльдоурсдоттір, Лілліардоттір, К. Арнадоттір, А. Арнадоттір – Томасдоттір (Сігюргейрсдоттір, 79), Цимер, Магнусдоттір – Альбертсдоттір, Антонсдоттір, Сореє.

Житлобуд-1: Яман – Басанська, Шматко, Алексанян (Купяк, 84) – Шевчук, Петрик (Кочнева, 65), Апанащенко, Анас. Вороніна, Бойченка (Ганна Вороніна, 80) – Садикоглу, Овдійчук.

Перша гра в Харкові завершилась в нічию (0:0). На цей раз команді Валентині Котик таки вдалося здобути перемогу, проте казати, що це була легка звитяга – не варто.

Перші п*ятнадцять хвилин були повністю під контролем господарів, але з кожною хвилиною українки відчували себе все впевненіше і під кінець тайму Шевчук таки забила перший гол для Житлобуду-1 в цій ЛЧ.

Другий тайм вже був більш спокійним. Логічним був і гол від Овдійчук, хоч і вийшов сумбурним.

Як наслідок, тепер харків*яни мають 4 пункти і третє місце в группі. Матч Реал – ПСЖ стартує о 22:00.