Хет-трик Янчук в огляді матчу Кривбас – Атекс (Відео)

Кривбас - Атекс

Вчора, 17 вересня, в матчі 2-го туру Вищої ліги сезону 2022/2023 зійшлися Кривбас та Атекс.

Кривбас – Атекс 8:0 (2:0)

Голи: Даяна Семків, 7 (1:0). Поліна Янчук, 29 (2:0). Ольга Басанська, 47 (3:0). Діана Бєлякова, 48 (4:0). Поліна Янчук, 70 (5:0). Ірина Кочнєва, 78 (6:0). Руслана Левченко, 85 (7:0). Поліна Янчук, 88 (8:0).

ЖФК Кривбас: 1. Олександра Кулик, 99. Леся Ольхова, 3. Думітріца Прісекарь (15. Анна Іванова, 81), 33. Крістіне Алексанян, 22. Ольга Басанська (4. Руслана Левченко, 75), 98. Даяна Семків, 19. Ірина Кочнєва (к), 96. Христина Єременко (11. Анна Стєкольщикова, 75), 88. Діана Бєлякова (44. Ольга Бойченко, 69), 7. Віолета Тян (8. Юлія Зубар, 81), 10. Поліна Янчук.

ЖФК Атекс: 12. Тетяна Сидоренко, 5. Каміла Любенко, 8. Вероніка Разгуляєва, 9. Юлія Оксенюк, 38. Ірина Смаглюк (26. Олександра Колесник, 84), 25 Маргарита Кисельова (к), 21. Олена Ткаченко (10. Аліна Пісоцька, 63), 17. Каріна Твардовська (33. Єлізавета Смілянець, 84), 16. Елізабет Чудак (18. Валерія Шевченко, 84), 28. Олександра Калітинська (11. Марія Кошеварова, 76), 88. Катерина Тараба.

Кривбас був явним фаворитом, що і довів це в грі, але в першому таймі було не так і легко. Так, дівчата з Атексу майже не атакували, але надійно тримали оборону, а також чудово грала Сидоренко, яка на 11-й хвилині відбила пенальті від Янчук.

Але в другому таймі більш досвідчена команда з Кривого Рогу ввімкнулась, а гості підсіли фізично. Через це додалося сумбуру, а колектив Володимира Єфімако цим користувався. Поліна Янчук хоч і не забила пенальті, але записала собі в актив хет-трик.

Кривбс має 6 очок і різницю голів 15:0. Це дозволяє команді посідати перше місце в таблиці.