Олександр Піхальонок: У грі з Шотландією налаштовуємось тільки на перемогу

Хавбек збірної України Олександр Піхальонок розповів, що думає про найближчі матчі збірної України в Ліги націй.

– Вчора прикрість сталася через відкладений рейс, були трішки засмучені, що не вдалося потрапити на перше відновлювальне тренування?

– Так, затримали рейс на дві години. Думали, що приїдемо на тренування, але так сталося. Але вже повністю сьогодні приступили до тренувань.

– Сьогодні відбулося перше серйозне, доволі інтенсивне тренування, вже починається серйозна робота. Які твої враження від того, що сьогодні одразу почалися тактичні напрацювання і схеми, бо часу багато немає?

– Так, ми переключились одразу на збірну, готуємось до матчу з Шотландією на всі 100%, потрібна тільки перемога.

– Звичайно, попереду Шотландія двічі, Вірменія, дуже насичений графік, як ти дивишся на цей момент, що у нас буде дуже мало часу для відновлення?

– Це наша робота, це не буде так тяжко, бо і в клубах у нас ігри кожні 3 дні, так що я думаю ми трішки звикли.

– Ми поки що лідери в групі Ліги націй, але завжди непросто втриматися на першому місці і взагалі як ти сприймаєш цей турнір?

– Емоції зашкалюють, за збірну приємно грати, буду віддаватися на всі 100%. Шотландія та Вірменія будуть готуватися на нас як на лідерів групи, але вся боротьба ще попереду.

– Дехто каже, що Ліга націй – це недостатньо престижний турнір. Якої ти думки?

– Я не знаю, чому так говорять, тому що велика честь грати в кожному турнірі під егідою УЄФА та ФІФА, – відповів Піхальонок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *