Дніпро-1 і Зоря зіграли у видовищну нічию (Відео)

Дніпро-1 - Зоря

Дніпро-1 зіграв унічию із Зорею у матчі 23-го туру української Прем’єр-ліги – 2:2.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Зазначимо травму півзахисника дніпрян Олександра Піхальонка, який залишив поле на початку зустрічі.

У другому таймі Дніпро-1 забив два м’ячі з інтервалом у чотири хвилини. Олександр Сваток відкрив рахунок незадовго після поновлення зустрічі, а Олексій Гуцуляк збільшив перевагу господарів. Проте Зоря швидко відігралася. Ігор Кирюханцев скоротив відставання, а ще через деякий час Ігор Горбач зрівняв рахунок.

«Дніпро-1» – «Зоря» – 2:2

Голи: Сваток, 48, Гуцуляк, 52 – Кирюханцев, 55, Горбач, 62

Попередження: Бабенко, 54, Адамюк, 68 – Батагов, 47

«Дніпро-1»: Волинець – Мірошніченко, Сарапій (Пасіч, 74), Сваток, Адамюк – Рубчинський, Бабенко – Лєднєв (Третьяков, 74), Піхальонок (Очеретько, 6), Танчик (Горбунов, 63) – Гуцуляк.

«Зоря»: Сапутін – Вантух, Батагов, Боль, Бутко – Башич – Кирюханцев (Слесар, 82), Яцик, Чурко (Дришлюк, 90+3), Волошин (Горбач, 46) – Антюх.

Наприкінці поєдинку гра двічі переривалася через повітряну тривогу.

Після цього матчу Дніпро-1 посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. Зоря знаходиться на 12-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України Дніпро-1 зіграє з Металістом 1925, а Зоря гратиме з Чорноморцем.