Україна – Ірландія: слова Олександра Петракова після матчу

Наставник національної збірної України Олександр Петраков прокоментував нічию з Ірландією (1:1) у Лізі націй.

Хлопці молодці, дотягнули до кінця. Сил вже бракувало, це п’ята гра. Дякую їм дуже. Була втома, хлопці втомилися. Всі перехворіли, по 2-3 дні була температура. Зараз теж 3 занедужало. Багато браку у першому таймі – це втома. Ірландці виглядали свіжіше за нас. Я очікував, що буде дуже тяжко. добре що відігрались була. Так, була розмова в перерві. Вони сами зібралися і підбадьорювали один одного.

Маліновський не міг грати, йому забили кістку.. Матвієнко теж попросив заміну, у нього коліно. Різник – добрий воротар, мені сподобався. Хороший воротар. Ми дали йому шанс і він його виправдав. У нас є хороші воротарі. В цілому я задоволений як хлопці грали.

Передаємо привіт ЗСУ – хлопці, ми грали для вас, щось не вийшло, але хлопці віддали всі сили. Ми зробили все можливе. Будемо далі думати що робити вже у вересні. Ми на першому місці у групі, потім почнеться чемпіонат, а там будемо рухатись далі“, – сказав Олександр Петраков в коментарі ТК Футбол після гри.

Єдиний гол у складі українців в активі Артема Довбика. За ірландців забив Коллінз.