РБ Лейпциг відібрав очки у Баварії у феєричному матчі 6-го туру чемпіонату Німеччини

РБ Лейпциг - Реал

У матчі шостого туру чемпіонату Німеччини РБ Лейпциг на своєму полі зіграв унічию з Баварією з рахунком 2:2.

Бики забили двічі у першому таймі: у складі господарів відзначилися Луа Опенда та Кастелло Люкеба. Але після перерви мюнхенці зуміли зрівняти рахунок зусиллями Харрі Кейна, який реалізував пенальті та Лероя Сане.

Лейпциг – Баварія – 2:2

Голи: Опенда, 20, Люкеба, 26 – Кейн, 57, Сане, 70

Після цього матчу Баварія посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини, в активі команди Томаса Тухеля 14 очок. РБ Лейпциг посідає п’яту позицію.

У наступному матчі Баварія зіграє проти Копенгагена у Лізі чемпіонів, а потім гратиме з Фрайбургом у Бундеслізі. РБ Лейпциг гратиме спочатку з Манчестер Сіті у ЛЧ, а потім зіграє проти Бохума у чемпіонаті Німеччини.