Три голи та два вилучення: Тоттенхем у видовищному матчі обіграв Ліверпуль

Тоттенхем - Ліверпуль

30 вересня відбувся матч 7-го туру АПЛ між клубами «Тоттенгем» та «Ліверпуль». Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь «шпор».

Перші два м’ячі були забиті в 1-му таймі. Перший гол оформив Сон Хин Мін на 36-й хвилині, а на 45+4-й Коді Гакпо зрівняв рахунок. На 90+6 лондонцям вдалося вирвати перемогу. У свої ворота забив Джоель Матіп.

З 26-ї хвилини «червоні» грали в меншості. Пряму червону картку отримав Кертіс Джонс.

Однак одним вилученням гості не обмежилися. На 69-й Діогу Жоту отримав другий гірчичник та залишив поле.

Рахунок у матчі міг відкрити Луїс Діас на 34-й, але його гол було скасовано після перегляду VAR – офсайд.

“Тоттенгем” – “Ліверпуль” 2:1

Голи: Сон (36), Матіп (90+6, автогол) – Ґакпо (45+4)

Тоттенгем“: Вікаріо — Порро, Ромеро, ван де Вен, Удоґі (Девіс, 83) — Сарр (Скіпп, 83), Біссума (Гойб’єрг, 90) — Кулусевскі, Меддісон (Веліс, 90), Рішарлісон — Сон (Соломон, 69)

Ліверпуль“: Аліссон — Ґомес (Конате, 74), Матіп, ван Дейк, Робертсон — Сосбслай, Мак Аллістер (Ґравенберх, 80), Джонс — Салах (Александер-Арнолд, 74), Ґакпо (Жота, 46), Діас (Ендо, 74)

Попередження: Удоґі (45+3), Біссума (87) Ромеро (89) – Мак Аллістер (40), Салах (65), Жота (68), Робертсон (87), Аліссон (90+5)

Вилучення: Джонс (25), Жота (70)

Зараз «Ліверпуль» посідає 4-те місце в таблиці АПЛ. У команди 16 очок після 7 турів. «Тоттенгем» розташовується на 2-й позиції з 17 пунктами.