Головний тренер Боруссії Д пояснив причини принизливої поразки від Баварії

Едін Терзіч

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Един Терзич прокоментував поразку в матчі з «Баварією» (2:4).

«Знаємо, що завжди могли покладатися на Кобеля. Продовжимо це робити й надалі. Звісно, йому неприємно.

Було б нерозумно казати, що ми грали добре протягом перших 15 хвилин. Просто нам знадобилося надто багато часу, щоб відреагувати на пропущені. Але на 22-й хвилині рахунок вже був 0:3.

У другому таймі ми знову спробували внести корективи. Це боляче, будемо дуже засмученими повертатися додому. У нас були великі плани на цей матч», – сказав Терзич.

Після цієї перемоги “Баварія”, набравши 55 очок, піднялася на перше місце в турнірній таблиці Бундесліги. Дортмундська “Боруссія” опустилася на другу сходинку, відстаючи від мюнхенців на два бали.

Додамо, що це була перша гра для німецького тренера Томаса Тухеля на посаді наставника мюнхенської “Баварії”. На цій посаді 49-річний фахівець змінив Юліана Нагельсмана.