Валерій Бондар: “Ми і тренер тактично гарно підійшли до матчу проти Барселони”

Захисник «Шахтаря» Валерій Бондар прокоментував перемогу над «Барселоною» (1:0) у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

– У «Барселони» не було жодного гольового моменту. Як вважаєте, за рахунок чого вдалося досягти цього?

По-перше, ми розбирали цей матч, і тренер як завжди дуже тактично гарно підійшов до цього, і саме тому ми намагалися діяти так, як нам казали перед грою, в перерві. Але ми граємо проти «Барселони», і, звісно, другий тайм був не такий, як перший у нашому виконанні.

Але ми намагалися грати, намагалися пропонувати свою гру, свій матч. Ми виграли сьогодні і здобули 3 бали. Рухаємось далі.

– Дуже класна комбінація сьогодні була. Потім Сікан травмувався. Вже встигли поспілкуватися, як він себе почуває?

– Так, трошки поспілкувались, але ще точно не знаю, що в нього за діагноз. Сподіваюся, що все буде добре, бо це дуже важливий гравець для нашої команди.

– Ви сказали, що другий тайм був гірше, але на його початку одразу Гочолейшвілі міг забивати другий. Про що домовлялися в перерві?

– Насправді, можна сказати, що в нас, напевно, гольових моментів було навіть більше. Матвієнко в першому таймі, гол ми забили. Потім був момент у Невертона, якщо не помиляюсь. Ще у Гіо. Потім могли скористатись простором, але може десь вже не було сил і намагались утримати той результат, який є.

– Підтримку трибун відзначите?

Так, дуже дякую нашим уболівальникам, які прийшли. І не нашим. Дуже відчували їхню підтримку. Перед грою зустріли якось не так, як «Барселону», але потім уже в матчі ми почули, що саме за нас вболівають, вони нас гнали вперед до перемоги, сказав Бондар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *