Олександр Хацкевич назвав гравця Динамо, який може зробити різницю в грі проти Штурму

Колишній головний тренер Динамо Олександр Хацкевич напередодні матчу зі Штурмом у Лізі чемпіонів прокоментував кадровий потенціал команди в атаці.

“Різницю може зробити той самий Буяльський, який у таких матчах, якщо подивитися статистику, грає ефективно. Сподіваюся, що прорве Артема Бєсєдіна. Також зазначу Бущана та Циганкова, хоча невідомо, чи Вітя завтра гратиме. У середині поля впевнено виглядають Сидорчук та Шапаренко.

Ніхто не знає, чи забив би Караваєв, чи ні, якби не травма Циганкова в першому матчі. Я просто не знаю, в якому стані зараз Циганков і чи зможе він грати з перших хвилин. Зрозуміло, що Вітя індивідуально сильніший за Караваєва, але стан Циганкова зараз може оцінити тільки він сам і Луческу.

Проблемна позиція «Динамо» вже впродовж чотирьох років – це забивний нападник. Бєсєдін – корисний гравець, він нав‘язує боротьбу вгорі та внизу, чіпляється за м‘ячі, створює перешкоди, але результативність Артема дуже низька.

На внутрішньому ринку такого форварда вже немає, усі команди укомплектовані, а легіонери наразі не поїдуть. А Бєсєдін та Ванат – це мало для команди рівня «Динамо», яка претендує на Лігу чемпіонів“, – сказав Хацкевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.