Даріо Срна поділився думками від гри Рома – Шахтар

Директор «Шахтаря» з футболу Даріо Срна поділився враженнями від матчу з «Ромою» (0:5).

– По-перше, дуже дякую «Ромі» за те, що організували матч. Я всюди грав, але така атмосфера – це велике свято. Звісно, неприємно програвати, але потрібно зробити аналіз і рухатися далі. За такі помилки, які ми допустили, «Рома» буде карати, як і кожна команда Ліги чемпіонів. Це все ж товариська гра, побачили плюси, побачили мінуси.

– Коли з’явилася ідея провести благодійний матч з «Ромою» та наскільки важко давалася її реалізація?

– Наскільки я розумію, це вже було прописано в контракті, коли продавали Паулу Фонсеку. Моурінью пішов на зустріч та запросив нас на таке велике свято. Раді, що наша команда зіграла, це великий досвід для молодих футболістів. Нас очікує така атмосфера через 4 тижні, коли розпочнеться Ліга чемпіонів.

Ми завжди старатимемося допомогти Україні. Зараз ми вже зіграли групу ЛЧ на зборах, з «Аяксом», «Утрехтом», «Ромою». Тепер будуть легші суперники, де будемо набирати форму до чемпіонату Україну.

– Що сподобалося у виконанні «Шахтаря» попри результат?

Багато молодих футболістів, деякі моменти сподобалися, деякі ні. Повторюю, ми тільки 3 тижні тому зібралися, будується нова команда. Потрібен час, терпіння та підсилення. Сподіваємося, що все буде добре, у нас немає вибору, – відповів Срна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.