Зоря – Університатя: огляд матчу та цікавих моментів (Відео)

ФК Зоря

Зоря мінімально обіграла Університатю Крайову у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій – 1:0.

Зоря – Університатя – 1:0

Гол: Нагнойний, 56

Представник УПЛ активніше розпочав поєдинок. Зоря вигляділа краще у першому таймі, але втілити ігрову перевагу в гол – не змогла.

Зате був гол у таймі другому, на початку якого українці здобули кутовий. Після подачі зі стандарту забив Денис Нагнойний.

Варто сказати, що Зоря ще раз забила у ворота румунської команди, однак результативний вистріл від Безбородько скасували через офсайд. Підопічні ван Леувена впевнено довели діло до перемоги. Для нідерландця це був перший офіційний матч з українським клубом.

Наш ексклюзив: згадали лідерів Фулхема, який доходив до фіналу ЛЄ

Другий матч відбудеться 11 серпня. У разі успіху Зоря зіграє з переможцем пари Лугано — Хапоель Беер-Шева.