Зоря – Університатя: слова Патріка ван Леувена після матчу

Головний тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен відповів на запитання журналістів під час післяматчевої прес-конференції після зустрічі з «Університатею» (1:0).

– Моменти були, щоб забивати більше ніж один м’яч. Багато було потужних прострілів для їх реалізації і в першому таймі, і в другому. У нас зараз працює зовсім інший склад команди, навіть якщо порівняти з минулим сезоном. Я задоволенний прагненням та результатами, які зараз показує моя команда.

– У першому таймі було видно, що команда грала повільніше ніж у другому. Чи була така поставлена задача, чи такий темп задала гра?

– Мета була поставлена контролювати гру всі 90 хвилин, як в обороні, так і в атаці. Команда довго не брала участь в офіційних матчах, тому такий результат нас більш ніж задовільняє. Я впродовж гри контактую з кожним футболістом і маю розуміння кого замінити раніше, а хтось може і більше пограти. У нас були й помилки, без них нікуди, то ж за тиждень ми підготуємо команду належним чином до матчу-відповіді.

Наш ексклюзив: стаття про Фулхем 2009/2010, коли “дачники” стали фіналістами ЛЄ

– Яка зараз ситуація з Олександром Гладким? Він був задіяний на тренувальних зборах, але не потрапив у заявку.

– Олександр тренується разом з командою, але ми даємо йому більше часу для підготовки. Подивимося згодом, як буде складатися ситуація.

– Для Вас «Зоря» це нова команда. Чи легко і як швидко Вам вдалося знайти спільну мову з футболістами?

– Якщо розмірковувати на тему мовного бар’єру, то його немає. Я зустрічався зі своїми теперішніми підлеглими і раньше, коли вони були набагато молодше, ніж є зараз. Вони вже знають як я міркую по футбольній тематиці.

По тактиці, ідеям, схемі в мене є різниця між колишнім тренером, але вони швидко звикли до нового. Вони намагаються і щодня віддають усі свої сили під час тренувань у свої та клубні звершення. Ми провели багато і тактичних, і практичних занять напередодні сьогоднішнього поєдинку. Навіть один забитий гол у ворота суперника і перемога – це вже позитивний результат, але ми знаємо, що можемо забивати більше.

– 23 серпня починається чемпіонат України. Де Ваша команда буде базуватися і який буде ваш «домашній» стадіон?

– На ці питання я не можу конкретно відповісти, бо зараз ми думаємо про поєдинки на євроарені. Як далі – покаже час”, – сказав наставник Зорі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *