Автор ТГ-каналу «Думки Диванного Експерта»: «Сподіваюсь, «біло-сині» не вдаватимуть знову, що бачать м’яч вперше в житті»

Сьогодні, 16 квітня, матчем Львів — Олександрія стартував 22-й тур УПЛ. Звичайно, вся увага буде прикута до гри між Шахтарем та Динамо, який відбудеться завтра в 19:30. Ми звернулись до автора телеграм-каналу «Думки Диванного Експерта«, який пише про український і зарубіжний футбол, щоб він дав свій коментар, що очікує від «Класичного».

«Неминуче чемпіонство Динамо хоч якось зможе компенсувати цей, поза сумнівом, найгірший сезон в історії мого спостереження за футболом.

Те, що сталося у весняній частині чемпіонату, знівелювало потенційний статус цього матчу як ледь не золотого. У Шахтаря, очевидно, є внутрішні проблеми, що зумовило й проблеми на полі, а не навпаки. Динамо натомість вперше за довгий час бере свої очки в тих іграх, де ці очки брати обов’язково. Ось і вся різниця.

У цьому київському дербі Луческу, найімовірніше, надасть перевагу тому стилю, який цього сезону був характерним для єврокубків, позаяк влаштує й нічия. Матч нагадуватиме перфоманс, який був у домашній грі проти Ференцвароша, з тією відмінністю, що в Шахтаря є футболісти, які за таке здатні покарати, а біло-сині» все ж, сподіваюсь, не вдаватимуть знову, що бачать футбольний м’яч вперше в житті.

Втім, може, все буде по-іншому – машини часу в мене нема, а прогнозом на такий матч завжди згодяться класичні «обидві заб’ють». Зрозуміло лише, що в Динамо зараз є беззаперечна психологічна перевага – це й вирішить гру, від цього варто відштовхнутися. Результат – все. А про задоволення від футболу поговоримо якось пізніше, коли нарешті завершиться цей, поза сумнівом, найгірший сезон«, — сказав він.

До речі, автор веде свої подкасти на платформі anchor.fm.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *