Володимир Пятенко прокоментував поразку збірної України від Польщі у матчі Ліги націй

Жіноча збірна України поступилася в черговому поєдинку Ліги націй В футболісткам Польщі – 0:1 і втратила всі шанси підвищитися в класі. Володимир Пятенко висловився про поразку.

– На фінішній прямій не все залежало тільки від нас. Треба було, щоб в поєдинку передостаннього туру збірна Греції не поступилася сербкам. Тоді б у випадку перемоги над полячками в українок ще залишалися шанси пробитися до Ліги А.

– Коли жіноча збірна України виходила на поле стадіону в Стальовій Волі, вже було відомо про звитягу балканок в Греції. Це якось вплинуло на дії ваших підопічних?

– Не думаю. По-перше, дівчата навряд чи знали про підсумок матчу в Греції, по-друге, в нас був чіткий план на гру, який треба було виконувати.

– Що ви мали на увазі?

– Ми розпочинали зі схеми 5-4-1, яка при наступі трансформувалася в 4-4-2 або 3-4-3. Важливо було нейтралізувати активність полячок на флангах, діяти біля своїх володінь компактно, аби не виникало вільних зон, куди б вривалася бомбардир суперниць Пайор. Загалом, ці настанови підопічні виконали.

– Але ж полячки таки забили швидкий гол.

– Він був, як кажуть, з розряду необов’язкових. Можливо, далося те, що ми не адаптувалися відразу до трав’яного газону, адже через негоду в Польщі тренувалися виключно на штучному покритті. Але поступово відсунули гру від своїх воріт і в другому таймі вже диктували умови.

– Лідер нападу полячок Пайор, що виступає за німецький «Вольфсбург», завдяки щільній опіці пішла з поля без свого голу, проте й наші дівчата практично не загрожували воротам суперниць.

– Чому ж, напівмоменти були, але, на жаль, завершальним «пострілам» бракувало влучності. Хоча по грі ми не заслуговували на поразку.

– Українська збірна грала в оптимальному складі?

– Я вважаю, що незамінних гравчинь не буває. Були певні кадрові проблеми, але в збірній повинна бути довга лава запасних. Значить, з тією ж реалізацією десь не допрацювали.

– Що далі?

– 5 грудня зіграємо з Сербією. Сьогодні вирушаємо з Жешува транзитом через Варшаву до Белграда. І в заключному протистоянні будемо налаштовуватись тільки на перемогу, – сказав Володимир Пятенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *