Кривбас – Ворскла: огляд центрального матчу першого кола Вищої ліги (Відео)

Вчора, 23 жовтня, відбувся центральний матч першого кола жіночої Вищої ліги з футболу. Кривбас приймав полтавську Ворсклу.

Кривбас – Ворскла – 1:2 (0:2)

Голи: Роксолана Кравчук, 11 (0:1). Вероніка Андрухів, 16 (0:2). Леся Ольхова, з пенальті, 80 (1:2).

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар’я Келюшик (к), 99. Леся Ольхова, 20. Амарієль Сонкенг, 33. Крістіне Алексанян, 22. Ольга Басанська, 98. Даяна Семків, 96. Христина Єрьоменко, 44. Ольга Бойченко, 7. Віолета Тян (4. Руслана Левченко, 76), 8. Юлія Зубар (88. Діана Бєлякова, 58), 10. Поліна Янчук.

ЖФК «Ворскла» (Полтава): 23. Катерина Самсон, 99. Анастасія Кравченко, 17. Катерина Корсун, 4. Яна Котик, 29. Ірина Подольська, 16. Ірина Котяш, 5. Вероніка Андрухів, 20. Ольга Осіпян, 25. Анна Петрик, 22. Роксолана Кравчук, 10. Яна Калініна (к) (9. Вікторія Радіонова, 90+4).

До гри колективи підходили впевнениними лідерами, перемігши у 5 стартових турах. Дівчата з Кривого Рогу краще почали гру, але вже до 10-й хвилини Ворскла вирівняла гру, а потім заробила кутовий і після подачі Калініої відзначилась Роксолана Кравчук.

Через декілька хвилин, скориставшись помилкою у захисті Кривбасу, Андрухів подвоїла рахунок. “Біло-червоні” свій гол забили наприкінці гри, але вирвати нічию не змогли.