Роман Заєв прокоментував перемогу Шахтаря над ЕМС-Поділля

Роман Заєв

Наставник жіночого Шахтаря Роман Заєв прокоментував перемогу своїх підопічних над вінницьким ЕМС-Поділля.

– Очікували, що гра буде непростою, враховуючи погодні умови і стан поля зі штучним покриттям. Припускали, що зміна покриття може негативно вплинути на нашу гру, й просили команду забити першими, щоб потім можна було контролювати гру.

Радію, що команда прислухалась і все вийшло, можливо, не обійшлося без частки везіння. Однак ми здобули той результат, якого прагнули.

– Матч був до першого забитого м’яча, адже після гола Викалюк «Шахтар» цілковито володів ініціативою?

– Я не вперше говорю, що в жіночому футболі перший забитий м’яч є дуже важливим. Команда, яка забиває першою, дістає психологічну перевагу, так і вийшло. Клас наших футболісток вищий, ніж в «ЕМС-Поділля», це й дозволило перевести гру у вигідний для нас сценарій.

– Ви застосували ротацію на воротарській позиції – Устіновій удалося дебютувати в переможному матчі, при цьому не пропустивши.

– У нас дві рівноцінні воротарки й гарна, здорова конкуренція. Людмила не перший день показує своїм ставленням і роботою, що теж хоче грати. Вона дістала свій шанс, і я радію, що їй удалося його реалізувати.

– Уперше довелося зіткнутись із зупинкою матчу через повітряну тривогу. Подібні паузи збивають ігровий ритм і налаштування?

– Ми перебуваємо в таких реаліях. Безпека й життя наших гравчинь – першочергові речі. Якщо такі вимоги є, ми маємо й готові їх виконувати. Навряд чи ця пауза вплинула на перебіг гри, адже всі були в однакових умовах.

– Чи вдоволені ви стартом чемпіонату?

– Я б кривив душею, якби сказав, що ми задоволені, – розраховували на інакший результат. З іншого боку, ми опинились у нинішніх реаліях українського футболу, і цей результат відбиває все, що відбувається в команді та футболі загалом. Намагаємось від гри до гри припускатися менше помилок і в кожному матчі демонструвати максимальний результат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *