Стало відомо, кого визнано найкращою футболісткою Євро-2022

Бет Мід

Форвард збірної Англії Бет Мід була визнана найкращим гравцем жіночого чемпіонату Європи. Вона взяла участь у шести матчах турніру. У них Мід забила шість м’ячів і зробила чотири результативні передачі.

Сьогодні, 31 липня, збірна Англії у фіналі турніру обіграла Німеччину з рахунком 2:1. Основний час матчу закінчився нічиєю – 1:1. Рахунок у матчі було відкрито на 62-й хвилині, англійок вперед вивела Елла Тун. На 79-й хвилині Ліна Магулль відновила рівновагу в рахунку.

В овертаймі на 111-й хвилині форвард збірної Англії Клої Келлі вивела англійок уперед. Вона радо відсвяткувала гол, знявши з себе футболку. За це англійка отримала жовту картку. У результаті цей м’яч став переможним. Збірна Англії вперше в історії виграла чемпіонат Європи.

Нагадаємо, головною арбітринею фіналу була Українка Катерина Монзуль.