Капітан збірної Іспанії незадоволена рівнем суддівства в грі проти Англії

Захисниця збірної Іспанії та Барселони Ірен Паредес розкритикувала роботу бригади арбітрів на чолі зі Стефані Фраппар у чвертьфіналі жіночого чемпіонату Європи з Англією (1:2).

Капітан іспанської національної команди наполягає, що у моменті з голом нападаючої збірної Англії Елли Тун на 84-й хвилині був «чистий фол» з боку Алесії Руссо, форварда «левиць».

“Я не могла підстрибнути, бо вона вдарила мене ліктем у шию, чистий фол, який Фраппар спочатку не захотіла свиснути, а потім перевірити. Цей момент вирішив гру.

Ми були дуже хороші у цьому матчі, але суперниці забили гол, який не захотіли перевірити, бо ми в Англії.

Потім вони забили класний гол, а гру зупинили, не давши нам подати кутовий“, – наводить слова Паредес Daily Mail.