Капітан жіночої збірної з футзалу: Представляти Україну — це завжди престижно

Жіноча збірна України з футзалу готувалася до фінальних поєдинків чемпіонату Європи 2022 року в Сан-Марино, Італії, Франції та Португалії. Капітан команди Юлія Форсюк дала інтерв’ю сайту УЄФА.

“У кожного з гравців нашої команди були свої труднощі. Головна проблема в тому, що ми не грали повноцінний сезон. Те, що почалося в нашій державі 24 лютого, повністю зруйнувало наші плани. Чемпіонат зупинили, більшість дівчат залишили Україну.

Просто чудово, що команди з різних країн дали нам можливість тренуватися та грати перед Євро-2022, але працювати протягом сезону — це зовсім інше. Хоча дівчата не в оптимальному фізичному та психологічному стані, але ми будемо боротися за хороший результат.

Чемпіонат Європи 2019 року — це найбільш непересічна подія в моїй кар’єрі, можна сказати — її вершина. Це те, до чого прагнеш. Мої найкращі спогади про той турнір — це півфінал проти Португалії. Уперше я грала на такій великій арені, на такому гарному майданчику, за такої великої кількості людей на трибунах.

Це була мрія — виступити на такому турнірі. Відчуваєш себе Рікардіньо! Було дуже емоційно бачити себе на великому екрані під час виконання Гімну України.

Футзал — це наш спосіб продемонструвати свою любов і гордість за український народ і показати Європі його біль. Ми сподіваємося, що наша повага до України зробить нас сильнішими й допоможе українським гравцям і нашій нації в майбутньому.

Триває війна, і наша країна та збірна пройшли через багато труднощів на шляху до цього турніру. Але ми готові грати, адже представляти Україну — це завжди престижно. Я сподіваюся, що ми проведемо хороший турнір, і ще більше людей зверне увагу на нашу країну”, — сказала Юлія Форсюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *