Луїс Кортес: Вважаю, Україна в ці важкі часи потребує хороших новин і щасливих миттєвостей

Луїс Кортес поділився емоціями від зустрічі зі своїми підопічними, а також розповів, що очікує від матчів кваліфікації на ЧС.

“Це дійсно приємні відчуття. Я дуже щасливий, що всі ми, гравці та тренерський штаб, зібралися тут разом, щоб представляти Україну.

В Україні дуже складна ситуація. Я послухав історії від кожної футболістки, від усіх представників нашої команди. Для нас дуже важливо знову бути разом і намагатися боротися за країну на полі, граючи у футбол. Це саме те, для чого ми тут.

Атмосфера справді хороша. Минуло багато часу з того моменту, коли ми бачилися востаннє. Наш тренувальний збір у квітні був скасований через війну. Але зараз ми знову разом, і це дуже важливо для нас. Гравці раді бути тут — усі разом у безпечному місці. Загалом у цій дивовижній країні (Польщі. — Прим. ред.) наразі перебуває багато українців.

Ми знаємо, що ми тут, щоб грати у футбол. Ми тут, щоб знову зіграти із Шотландією та Угорщиною. Це будуть дуже складні поєдинки. Але ми тут, щоб потішити наших прихильників. Вважаю, Україна в ці важкі часи потребує хороших новин і щасливих миттєвостей.

Це непросто, оскільки більшість гравців приїхала з нових команд і нових країн. Вони певний проміжок часу не мали можливості грати у футбол. І, звичайно, це не найкраща ситуація з точки зору фізичної підготовки.

Але я хочу подякувати всім командам та асоціаціям, які прийняли в себе українських футболісток. Вони тренувалися і грали в різних клубах, але отримали досвід виступів за кордоном. Це не найкращий момент у сезоні, але я думаю, що ми готові дати бій Шотландії та Угорщині. Гадаю, ми можемо сподіватися на хороші результати в цих поєдинках.

Ми знаємо, що Шотландія — дуже складний суперник. Ми вже зустрічалися з нею на «Хемпден Парк». Але ми вигравали той матч до 93-ї хвилини, тож у нас будуть шанси перемогти й у цій зустрічі. Звісно, буде важко, адже в Шотландії чимало хороших гравців. Але й наша команда має хороших футболісток.

Усі ми маємо велику мотивацію, адже нам потрібно обов’язково перемагати, щоб чіплятися за шанс потрапити в плей-офф кваліфікації чемпіонату світу. Якщо ми покажемо свою гру, зіграємо у своєму стилі й візьмемо під контроль певні деталі, у нас буде можливість перемогти“, – сказав Луїс Кортес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *