Анна Петрик: Дівчата в команді мене завжди підтримують

Українська футболістка Брейдабліку Анна Петрик розповіла, як її прийняли в клубі.

– Правда, що на гру приїжджав тренер збірної України Луїс Кортес?

– Так, Луїс та його дівчина відвідали відкриття сезону Ісландії і він також проводив конференцію для тренерів всієї структури Брейдабліку.

– Чи спілкувалися з ним після гри?  Можливо, він вам щось порадив?

– Ми бачились з ним перед грою, а також спілкувались після гри. Він похвалив мене за хороший початок. Як тренер, він мені все говорить на зборах.

 – Які завдання у Брейдабліка?

– Наші цілі прості — потрібно виграти чемпіонат та кубок. Минулого року вони поступились у двох іграх чемпіонату та втратили право цього року виступати в Лізі Чемпіонів. Нам потрібно повернути команду до міжнародних виступів.

 – Чи відчувається підтримка від партнерок по команді, ісландського народу?

– Дівчата в команді завжди підтримують. Після попередньої гри багато дівчат підтримало мене та мою країну у соц. мережі. Вся Ісландія переживає за Україну.

 – Напевно, ви підтримуєте зв’язок з колегами по Житлобуду та збірній України. Що кажуть дівчата?

– Інколи списуємся з дівчатами. Одне бажання у всіх, це щоб скоріше закінчилась війна і ми повернулись додому. Всі по-різному переживають цей період, але головне, щоб всі були живі, здорові та в безпеці, як дівчата, так і їх рідні.

 – Чи багато хто з них залишився зараз без клубів? Чим вони займаються?

– Наскільки я знаю, то всі дівчата знайшли собі варіант закордоном. Продовжують грати та вдосконалюватись. Попереду нас ще чекають ігри в Національній збірній, де ми маємо бути у формі та досягати позитивного результату”, – сказала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *