Гравчиня ФК Житлобуд-1 розповіла, які зарплати в українському жіночому футболі

Футболістка харківського Житлобуд-1 Анна Петрик дала інтерв’ю «КП в Украине«, в якому розповіла про зарплати в жіночому футболі.

— Ви стали займатися професійно через любов до футболу чи заради можливості заробити?

— Спочатку нам платили сущі копійки, ледь вистачало оплатити проїзд на дорогу. На дворі 2012 рік. Я отримувала 1500-2000 грн. Але я була рада цих грошей. Коли отримувала зарплату, то накупала багато солодощів додому. Раз на місяць вдома влаштовувався бенкет, бо Аня отримала зарплату (сміється). Тому футбол я безумовно не могла розглядати в комерційних цілях. Та й зарплати в жіночому футболі непорівнянні з чоловічими.

— Яка найбільша зарплата в українському жіночому футболі, про яку ви чули?

— В українському жіночому футболі все настільки таємно, що я навіть не знаю, хто і скільки заробляє. Але це невеликі зарплати. Дуже хочеться вірити, що з появою таких клубів, як «Шахтар», «Кривбас», можливо, «Динамо» підтягнеться, виникне конкуренція в плані залучення гравців і, відповідно, почне рости ринок праці. Зараз в провідних клубах місячна зарплата не перевищує 15-20 тисяч гривень.

— Натія Панцулая (екс-півзахисниця клубу «Житлобуд-2» і збірної України) говорила, що 1000 доларів в жіночому футболі вже реально заробляти.

— Це з бонусами і преміями.

— Чув, що тільки створений «Шахтар» активно вербує гравців «Житлобуду-1» і «Житлобуду-2» до себе в команду. Вас не запрошували?

— Ну, як запрошували? Запитали, чи не хочу я перейти до них. Я відповіла відмовою. На даний момент мене все влаштовує в «Житлобуд-1» і ніякі інші пропозиції з України я не розглядала.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *