Буде допомога з ЗНО та інші плюси: клуб УПЛ проводить набір жіночої команди

Футбольний клуб Маріуполь запрошує до себе дівчат, щоб сформувати і підсилити жіночу команду клубу.

«Замість ляльок для Вас кращої іграшкою завжди був футбольний м’яч? Мрієте стати другою Пернілла Хардер? Дівчата, тоді Вам пряма дорога до Маріуполя! Ми продовжуємо набір в жіночу футбольну команду ФК «Маріуполь«, — сказана на сайті.

Вони обіцяють наступне:

1. З кожним гравцем, які пройшли відбір, буде укладено офіційний контракт, що означає «білу» заробітну плату, яка виплачується на банківську картку два рази на місяць, ніяких конвертів та інших «мутних» схем!

2. Іногородніх гравцям забезпечуємо безкоштовним проживання в комфортабельному кампусі в центрі міста з усіма умовами (швидкий інтернет, цілорічна гаряча вода, санвузли в кожному блоці). Для проживання дівчат виділений окремий закритий поверх, контроль доступу ведеться за допомогою цілодобового охоронного телебачення. Батьки футболісток можуть бути спокійні за своїх дівчат!

3. Дівчата, які продовжують навчання в загальноосвітніх школах, отримають можливість завершити свою середню освіту в спортивному класі школи Маріуполя, з якої у нас укладено договір. Посприяємо і в підготовці до здачі ЗНО!

4. Клуб повністю забезпечить вас якісної ігровою формою і спортивною екіпіровкою;

5. У разі отримання спортивних травм все лікування (включаючи хірургічне втручання) і подальшу реабілітацію забезпечить за свій рахунок наш Клуб, до Ваших послуг будуть кращі спортивні лікарі Маріуполя!

6. Під час ігрового і тренувального процесів ми забезпечимо повноцінне і смачне харчування;

7. Ви будете тренуватися в комфортних умовах на навчально-тренувальній базі ФК «Маріуполь» (3 повнорозмірних поля з натуральним газоном, 1 повнорозмірне поле зі штучним, система автоматичного поливу полів, штучне освітлення). Тренування «на городах» підуть в минуле!

8. У зимовий час ви будете грати в теплих і комфортних умовах критого спортивного комплексу «Іллічівець», ніяких застуд і нежиті, вам будуть заздрити всі подруги!

9. Вашим професійним ростом займатимуться досвідчені фахівці з необхідними тренерськими ліцензіями і досвідом виступів у вищій лізі, в тренерський штаб також входять спортивний лікар і професійний масажист. Забудьте про дилетантів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *