Чергове фіаско команди Скрипника: Зоря обіграла Металіст 1925 у 22-му турі УПЛ (Відео)

Зоря - Металіст 1925

Зоря перемогла Металіст 1925 в номінально домашньому матчі 22-го туру Української Прем’єр-ліги – 2:0. Поєдинок відбувся на стадіоні “Лівий берег”.

Луганська команда повела у рахунку перед перервою зусиллями Едуардо Герреро, який скористався чудовою передачею Арсенія Батагова.

У середині другого тайму Дмитро Юсов зрівняв рахунок у поєдинку. І все ж останнє слово в матчі залишилося за Зорею. На 76-й хвилині Герреро оформив дубль, прицільно пробивши з-за меж штрафного майданчика.

“Зоря” – “Металіст 1925” (Харків) 2:1

Голи: Герреро (41, 76) – Юсов (63)

Попередження: Ндур, Башич – Юсов,

“Зоря”: Сапутін, Бутко, Батагов, Джордан, Вантух (Боль, 64), Башич, Яцик (Мишньов, 84), Чурко (Мічин, 79), Кирюханцев (Бугай, 64), Антюх, Герреро (Ндур, 79)

“Металіст 1925”: Проценко, Капінус, Русин (Жичиков, 32), Червак (Бичек, 46, Сидоров, 65), Дмитренко, Габелок, Юрченко (Вачіберадзе, 83), Імереков, Фарина, Юсов, Фримпонг (Борячук, 83)

Відео голів:

Зазначимо, поєдинок двічі переривався на деякий час через повітряну тривогу в Києві та Київській області.

Зоря набрала 22 очки та посідає 12-те місце в УПЛ. Металіст 1925 з 16 очками залишився на 15-й позиції. Безвиграшна серія харківської команди налічує вже 10 матчів (1 нічия, 9 поразок).

4 квітня Зоря у Києві зіграє з Динамо у перенесеному матчі 6-го туру УПЛ. Металіст 1925 зустрінеться з Колосом у 23-му турі 7 квітня.