Ярмоленко повернувся з голом: Динамо розтрощило Ворсклу у 22-му турі УПЛ (Відео)

Андрій Ярмоленко

Динамо з розгромним рахунком обіграло на виїзді Ворсклу в матчі 22-го туру Української Прем’єр-ліги – 5:1.

Перший тайм у Полтаві проходив у рівній боротьбі, проте своє слово сказав клас виконавців. Рахунок відкрив найкращий бомбардир чемпіонату Владислав Ванат, а подвоїв його Володимир Бражко, який низовим ударом прошив Павла Ісенка.

Потім дублем відзначився Микола Шапаренко – спершу реалізував пенальті за фол на Ванаті, а потім технічно перекинув воротаря після пасу Назара Волошина. За хвилину прем’єрний гол у першому ж матчі після повернення забив Андрій Ярмоленко.

Тільки після цього Ворскла зуміла розмочити Георгія Бущана – дебютний гол за новий клуб – і дебютний в УПЛ – оформив Микола Ковталюк.

“Ворскла” – “Динамо” 1:5

Голи: Ковталюк 83 – Ванат 30, Бражко 45+2, Шапаренко 47 (пенальті), 77, Ярмоленко 78.

“Динамо”: Бущан — Тимчик (Караваєв 80), Попов, Сирота, Дубінчак — Бражко (Біловар 84), Андрієвський — Волошин (Діалло 80), Шапаренко, Кабаєв (Ярмоленко 67) — Ванат (Пономаренко 80).

“Ворскла”: Ісенко — Крупський, Феліпе (Ковталюк 70), Павлюк, Бацула, Корнієнко — Нестеренко (Глущенко 68), Толі, Сіссоко, Кане — Степанюк.

Попередження: Челядін 66, Сирота 75

Відео голів:

Полтавці залишилися на сьомому місці. Динамо – четверте, але за втраченими очками – друге.