Олександр Шовковський прокоментував свою нову роль у київському Динамо

Олександр Шовковський

Олександр Шовковський замінив у «Динамо» Мірчу Луческу і став виконувачем обов’язків головного тренера. У себе в соцмережах Шовковський прокоментував свою нову роль у клубі.

“Друзі та шанувальники футболу, багатьом з Вас вже напевно стало відомо про те що Мірча Луческу пішов у відставку з посади головного тренера «Динамо» та оголосив про завершення своєї кар’єри. Він завжди був визнаним фахівцем та легендарним тренером, і я віддаю йому належну вдячність за всі його досягнення та внесок не тільки в український, а й у світовий футбол. Та особисто дякую йому за те що Він запросив мене у свій тренерський штаб.

Сьогодні мені випала велика честь стати керманичем нехай і з приставкою в.о. у ролі головного тренера моєї улюбленої команди. Також не можу не зазначити, що це стало можливим завдяки довірі та підтримці президента клубу Ігоря Суркіса. Я чудово розумію, що це велика відповідальність, яку я беру на себе з великою повагою.

Дякую Вам всім за Вашу підтримку та віру в мене. Тільки Київ – Тільки Перемога!“, – написав Шовковський у своєму Фейсбуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *