Динамо оголосило імʼя нового головного тренера: хто замінив Мірчу Луческу

Динамо

Наступного дня після відставки Мірчі Луческу київське “Динамо” визначилося з новим головним тренером.

В якості виконуючого обов’язків головного тренера команду до майбутніх матчів готуватиме Олександр Шовковський, повідомляє офіційний сайт “Динамо” Київ.

«За результат завжди відповідають головний тренер та його тренерський штаб, ви ж відповідаєте за якість своєї гри, – звернувся до футболістів Олександр Володимирович. – І у вас є певний рівень гри, нижче якого ви не маєте права опускатися та прагнути його підвищувати. Містер Луческу вкладав у вас свої сили, знання, досвід. А досяг він багато чого у своєму житті та карʼєрі. Тому я хочу, щоб ви ще раз подякували Містеру за виконану роботу».

Олександр Шовковський

48-річний Шовковський працював асистентом Луческу з січня 2023 року. Навесні колишній кіпер “Динамо” виконував роль головного тренера поки Луческу відновлювався після операції.

До “Динамо” Шовковський протягом чотирьох років працював асистентом головного тренера у збірній України Андрія Шевченка і потім Олександра Петракова.

Шовковський став сімнадцятим тренером київського “Динамо” після 1991 року. Свій перший матч із новим тренером кияни проведуть із “Кривбасом” 12 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *