“З задоволенням зарізав би його”: Алієв – про Тимощука

Олександр Алієв став гостем інтерв’ю Дмитра Гордона. Журналіст розпитав його про Анатолія Тимощука. Екс-гравець Динамо дуже відверто розповів, що думає про свого колишнього напарника по збірній України.

Отримує гроші від «Газпрому» і сидить собі в Пітері, все в нього добре. Отримав румунське громадянство. А коли грав за збірну, малював прапорці та гімн співав. А як торкнулося війни… Воронін одразу поїхав з Москви до Німеччини, хоч вони куми.

– Символ українського футболу.

Раніше був. Нині ж він падло українського народу. Людина дуже любить гроші. Його батько пішов у ТРО, а йому байдуже. Ця людина зрадила своїх батьків, народ та країну, за яку він виступав. Нині країна для нього – це Росія.

Раніше це був символ українського футболу, а зараз це гівно. Цього прізвища просто не існує.

– А що він скаже, коли війна закінчиться?

А що він скаже? Нічого. У них відмовки, що їх лякають. Якщо тебе лякають, збери речі та приїжджай сюди. Навіть не бери автомат у руки, нехай ти не воїн, але повернися до своєї країни і допомагай нашим військовим пацанам. Гроші, які ти заробив у «Газпромі», збери та віддай на потреби армії.

Може, колись ми з ним зустрінемося. Я б його з задоволенням зарізав би. Я тобі чесно говорю. Думаю, що ця зустріч буде.

– Рука не здригнулася б?

Ні. Прикро, що це станеться десь за кордоном, і я сяду. Але я б його з задоволенням зарізав би. Я ненавиджу зрадників, а ця людина зрадила 40 мільйонів людей. Мені прикро за наших жінок та дітей, – сказав Алієв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *