Гра завершилася скандалом: огляд матчу Полісся – Оболонь (Відео)

Полісся - Оболонь

У суботу, 2 вересня, відбувся поєдинок шостого туру Української Прем’єр-ліги, в якому “Полісся” приймало “Оболонь”.

Гра проходила в Житомирі на стадіоні “Центральний” і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Все в цій грі йшло до нульової нічиєї, проте в компенсований до другого тайму час “Полісся” отримало право пробити пенальті, який реалізував Грицук. На 90+9-й хвилині футболісти митомирського клубу забили другий м’яч у ворота суперника – відзначився Козак.

“Полісся” – “Оболонь” – 2:0

Голи: Грицук, 90+7, Пен, Козак, 90+9

Полісся“: Бойко, Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Кравченко, Крушинський (Кушніренко 46), Танковський (Грицук, 83), Назаренко (Козак, 46), Аріелсон (Мустафаєв, 62), Макуана, Будковський

Оболонь“: Федорівський, Осман (Прокопенко, 64), Карась, Приймак, Нагієв (Вовкун, 78), Слободян, Мороз, Груша (Суханов, 73), Черненко (Косовський, 64), Чернов (Мединський, 46), Тарануха

Попередження: Будківський, 21, Смоляков, 35 – Мороз, 33, Тарануха, 79

Вилучення: Мороз, 90+5 (друга жовта)