Божевільний матч в Ла Лізі: Реал Сосьєдад та Гранада забили вісім голів на двох (Відео)

Реал Сосьєдад – Гранада

Завершився матч 4-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися «Реал Сосьєдад» та «Гранада». Команди грали на стадіоні «Реалі Арена» у Сан-Себастьяні (Іспанія). Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Хав’єром Іглесіасом Вільянуевою. “Реал Сосьєдад” здобув перемогу з рахунком 5:3.

На дев’ятій хвилині відзначився нападник господарів Такефуса Кубо із передачі Брайса Мендеса. На 35-й хвилині захисник “Реала Сосьєдад” Робен Ле Норман відправив м’яч у власні ворота. За дев’ять хвилин Кубо оформив дубль. На цей раз йому асистував Амарі Траоре.

На 59-й хвилині півзахисник Мартін Субіменді з передачі Мендеса збільшив перевагу господарів. На 67-й хвилині нападник Андер Барренечеа довів рахунок до великого – 4:1. Йому асистував Мікель Оярсабаль. На 76-й хвилині захисник «Гранади» Рікі Бош відзначився автоголом. “Гранаді” вдалося відіграти ще один м’яч на 83-й хвилині зусиллями форварда Лукаса Боє, який реалізував пенальті. В додатковий час, на 90+9-й хвилині, відзначився нападник «Гранади» Браян Сарагоса.

Реал Сосьєдад – Гранада 5:3

Голи: Кубо, 9, 44, Субіменді, 59, Барренечеа, 67, Бош (автогол), 76 – Ле Норман (автогол), 35, Боє, 83, Сарагоса, 90+9

Реал Сосьєдад: Реміро – Траоре, Субельдія, Ле Норман, Тірні (Муньйос, 69) – Кубо (Чо, 78), Субіменді, Меріно (Туррьєнтес, 82), Мендес – Барренечеа (захарян, 79), Оярсабаль (Садік, 78)

Гранада: Фернандес – Діас (Санчес, 66), Рубіо (Бош, 66), Мікел – Кальєхон (Пуертас, 66), Руїс (Мелендо, 66), Гумбау (Вільяр, 79), Нева – Узуні, Боє, Сарагоса

Огляд матчу:

“Реал Сосьєдад” посідає шосте місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Команда набрала шість очок після чотирьох матчів. «Гранада» знаходиться на 16-му рядку, заробивши три очки. Лідирує мадридський «Реал» (9).