Патрік ван Леувен прокоментував результат матчу Минай – Шахтар

Патрік ван Леувен

Головний тренер Шахтаря Патрік ван Леувен прокоментував упевнену перемогу команди над Минаєм (4:1) у 6-му турі чемпіонату України.

Вважаю, що був дуже хороший темп протягом гри. У першому таймі у нас було безліч моментів, але ми не змогли їх реалізувати. Після перерви ситуація змінилася. Наші футболісти у другому таймі змогли скористатися моментами, було видно креатив у їхніх діях. Використовували всі свої моменти завдяки енергії, що з’явилася на полі. Я вважаю, що сьогодні ми забили хороші голи і заслужили перемогу.

Ми всі з нетерпінням і бажанням чекаємо на єврокубки, це величезна відповідальність. Я впевнений, що ми добре підготуємося і якнайкраще виступимо в Лізі чемпіонів“, – сказав ван Леувен.

Шахтар із 14 очками продовжує лідирувати в УПЛ. Наступний матч команда Ван Леувена проведе 16 вересня з Оболонню.