“Ми від нього чекаємо більше”: Руслан Ротань незадоволений грою головного бомбардира Олександрії

Руслан Ротань

Наставник ФК Олександрія Руслан Ротань прокоментував перемогу над Металістом 1925 у другому турі УПЛ (1:0). Тренер зізнався, що має зауваження до колективу, а також до автора єдиного голу Артема Шулянського.

– Руслане Петровичу, на початку зустрічі Металіст 1925 багато контролював м’яч і частенько бив по воротах Шевченка. Ви спеціально віддали ініціативу супернику?

– Ні, такого завдання однозначно не було. Металіст 1925 дійсно краще та більш агресивно почав гру. Ми, на жаль, почали гру дуже сонно.

Можливо, на це наклала відбиток повітряна тривога, тому що було видно як хлопці налаштовувались що в першому матчі з Кривбасом, що сьогодні, але, на жаль, ми маємо таку ситуацію в країні, що повітряні триваоги можуть бути в різний час.

Тому десь це їх може трішки збило, але слід похвалити хлопців, що після того, як матч почався з помилок, ми виправили ситуацію і забили м’яч, після чого контролювали гру. Єдине, чого не вистачало – це другого голу, тому що він розкріпостив би хлопців і нам стало б спокійніше грати.

– Шулянський забиває в другому матчі поспіль. Як можете прокоментувати прогрес номінального півзахисника?

Ми від нього чекаємо більшого, і він це знає. Ви, журналісти, можете похвалити його, але я сьогодні не дуже задоволений його грою. Ми з ним ще поговоримо, тому що він забиває, але потрібно працювати на команду, прагнути більшого. В нього набагато більший потенціал, ніж той, який він має наразі. Тому він має набагато більше вимагати від себе, і тоді він стане сильнішим. Ми знаємо про його потенціал і хочемо розкрити його, щоб він забивав не по одному голу, а по два-три.

– У міжсезоння Олександрію залишив один із лідерів команди Максим Третьяков. Чи відчувається наразі втрата цього футболіста?

– З команди пішло багато досвідчених гравців. Можливо, в таких матчах (з ними – прим.) була б більш майстерна гра, але зараз всі хлопці, котрі грають, виконують те, що ми їх просимо. Це найголовніше, тому я рахую, що не потрібно відповідати на це питання. Потрібно дивитися в майбутнє, а не оглядатися назад, – сказав Руслан Ротань.

Артем Шулянський забив два голи з двох “містян” у цьому сезоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->