Олександр Караваєв: Гравці Фенербахче дуже сильні в індивідуальному плані

равець «Динамо» Олександр Караваєв розказав про підготовку до матчів з «Фенербахче» у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів, які пройдуть 20 та 27 липня.

– Не можу сказати, що ми наразі готові на сто відсотків, однак уже підходимо до високого рівня фізичної готовності. В останній контрольній грі ми продемонстрували більш злагоджену взаємодію між собою. Ми переносимо на поле те, що відпрацьовуємо на тренуваннях, і з кожним днем набираємо форму.

У нас поки що було одне теоретичне заняття, в ході якого ми ознайомилися з суперником. Подивилися контрольну гру «Фенербахче» з «Партизаном». Можу сказати, що це організована команда, де помітний почерк тренера, із яким ми перетиналися минулого сезону в Лізі чемпіонів, коли він очолював «Бенфіку».

Гравці «Фенербахче» дуже сильні в індивідуальному плані, насамперед в атаці, та злагоджено діють на полі. Тому ми дуже ретельно готуємося до протистояння з турецькою командою.

Я провів у «Фенербахче» пів року та мало грав. Однак цей період залишив по собі приємні спогади, адже у «Фенербахче» палкі фани, які з самого малечку вболівають за свій рідний клуб. У цієї команди дуже сильна підтримка, яку ми відчуємо.

Вважаю, що жереб звів у цьому раунді кваліфікації дві найсильніші команди – «Динамо» та «Фенербахче». Тому буде дуже складна гра. Але у нас є всі шанси пройти далі, адже ми дуже ретельно підходимо до цього протистояння.

– Команда розуміє, що цей поєдинок важливий не лише для «Динамо», але й для всього українського футболу та всіх українців?

– Звісно, це так. Ми побачили, що у нас сильна та єдина нація, яка зараз об’єднується на будь-якій ниві – будь то політика чи спорт. Ми одне ціле. Упевнений, що ми будемо перемагати на всіх фронтах – як на спортивному, так і на нашій українській землі, – сказав Караваєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *