Ігор Циганик назвав дату старту сезону УПЛ 2022/2023

Початок нового сезону в УПЛ відбудеться 23 серпня, про це повідомив журналіст Ігор Циганик у новому випуску своєї авторської програми на ютуб-каналі Football Hub.

Чемпіонат України стартує 23 серпня. Це основна дата“, – сказав Циганик. До цього виконавчий директор УПЛ Євген Дикий повідомляв, що сезон в УПЛ планується розпочати 20 серпня.

Раніше журналіст Ігор Бурбас повідомив, що частина матчів УПЛ пройде за кордоном. Циганик поділився своєю інформацією з цього приводу.

«Всі матчі осінньої частини повинні відбутися в Україні. Є виключення для тих команд які грають в єврокубках. Якщо дві команди грають в єврокубках і разом перебувають за кордоном, то у випадку, якщо клуби домовились, вони можуть провести матч за межами України. Всі інші матчі мають відбутися в Україні. Дозвіл на виїзд не буде нікому надаватись, окрім тих команд, які грають в єврокубках», – додав Ігор Циганик.

Нагадаємо, минулий сезон УПЛ не був дограний через повномаштабне вторгнення РФ на територію України, яке почалось в ніч з 23 на 24 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *