Україна – Ісландія: слова Сергія Реброва перед вирішальним матчем відбору на Євро-2024

Сергій Ребров

Головний тренер збірної України Сергій Ребров відповів на запитання журналістів перед матчем фіналу відбору Євро-2024 проти Ісландії. Гра пройде 26 березня.

Про Циганкова: «Сподіваємось, що Циганков зіграє. Він тренується кілька днів, завтра прийматимемо рішення, тому що він працює повноцінно лише два дні. Головне зараз – його фізичні кондиції»

Про двох форвардів у матчі з Боснією та Ісландією: «Так, є можливість побачити завтра двох форвардів».

Про тиск на збірну України: «Не лише гравці відчувають тиск. Вся Україна відчуває тиск, ми щодня отримуємо ракетні удари. Усі розуміють, для кого та для чого ми граємо. Ми хочемо дати людям якісь емоції, але це не тиск. Я гравцям сказав: потрібно зробити те, що ви любите та вмієте робити. Зробити це якісно. Зосередитись на грі».

Головна загроза Ісландії: «Для мене вони мають технічних гравців, але це дисциплінована і небезпечна команда. Але наші гравці повинні використовувати наші найкращі якості, я вірю у своїх футболістів. Мені казали, що я колись забивав Ісландії, але цього не пам’ятаю і ту команду не пам’ятаю. Нині вони зробили крок уперед, насамперед у дисципліні. Ісландія зараз не та, яка була тоді, коли я грав».

Про насолоду від роботи: «Я завжди одержую задоволення від роботи в Україні, у будь-який час. І особливо у такий час. Мені це цікаво, мені подобається працювати з українськими гравцями, які мене розуміють. Для мене це почесно».

Про Зінченка: «Не знаю, наскільки він готовий провести два матчі. Ми ще не вирішили, чи гратиме він, завтра подивимося. Але Олександр заслуговує грати. На жаль, він багато часу пропустив в «Арсеналі». Не знаю, як він зіграє два матчі».

Про війну: «Звичайно, я бачу, що з зранку всі гравці в телефонах дивляться, що відбувається в Одесі, Києві… Це важко, бо в Україні перебувають їхні родини. Але це зробить їх злішим і ще більш мотивованими».

Про можливу заміну воротаря у таких матчах: «Не знаю, можна чи ні. Можуть бути якісь травми, ще щось. Але я вже казав: я задоволений тим, що всі наші воротарі мають практику на найвищому рівні. Завтра подивимось.

Про медіактивність збірної: «Якщо ви бачите, що побільшало відкритості у збірній, то це означає, що я ставлюся до цього позитивно. Ми маємо бути відкритими у цей складний час. Усі повинні розуміти, що думають у збірній і що тут відбувається. Я вдячний Андрію Шевченку, який запитав мене, чи можна це робити, чи ні. Це його ідея, що потрібно надавати більше інформації вболівальникам».

Про минулий матч: «Я вважаю, що ми погано зіграли з Боснією. Потрібно подумати про те, в чому була проблема. Як гравці провели розмову між собою, так і ми розібрали цей матч. Я впевнений, що завтра ми побачимо іншу команду з іншим настроєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *