Голи Ярмоленка та Фраттезі – в огляді матчу Італія – Україна (Відео)

Італія - Україна

У рамках шостого туру відбору до фінальної частини ЄВРО-2024 у групі С національна збірна України на Сан-Сіро поступилася Італії з рахунком 1:2, через що опустилася на третю сходинку в таблиці за додатковими показниками.

Італія — Україна 2:1

Голи: Фраттезі, 12, 28 — Ярмоленко, 41

Італія: Доннарумма — Ді Лоренцо, Скальвіні, Бастоні, Дімарко (Бірагі, 58) — Фраттезі, Локателлі, Барелла (Крістанте, 83) — Дзаніоло (Орсоліні, 72), Распадорі (Ретегі, 72), Дзакканьї (Ньйонто, 58).

Україна: Бущан — Конопля, Забарний, Кривцов, Миколенко — Зінченко (Буяльський, 75), Судаков, Степаненко (Сидорчук, 84) — Ярмоленко (Мудрик, 58), Довбик (Яремчук, 58), Циганков (Ванат, 74).

Попередження: Миколенко, Конопля, Степаненко, Забарний

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Італія вийшла вперед на 12-й хвилині, забив Фраттезі. Згодом цей гравець оформив дубль, чим поставив підопічних Реброва у скрутне становище. Ще до кінця тайму Ярмоленко відквитав один гол.

На жаль, на більше збірну України не вистачило. У Італії тепер 7 очок за 4 гри і друге місце в таблиці. “Синьо-жовті” мають таку ж саму кількість набраних балів, але зіграли на матч більше.