ЧС-2022 з футболу: визначилася перша пара 1/4 фіналу мундіалю в Катарі

ЧС-2022

Завершилися два матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу у Катарі.

До чвертьфіналу пробилися збірні Нідерландів та Аргентини, які зіграють одна з одною. Матч пройде 9 грудня, початок запланований на 21:00 за київським часом.

Команда Луї ван Гала впевнено обіграла збірну США завдяки голам Мемфіса Депая, Дейлі Блінда та Дензела Думфріса. Єдиний м’яч американців на рахунку Хаджі Райта. Помаранчеві не програють уже в 11 матчах чемпіонатів світу поспіль – це їхня найкраща серія в історії.

Аргентина виявилася сильнішою за Австралію. Рахунок відкрив форвард Ліонель Мессі, який провів 1000-й матч у професійній кар’єрі. Зміцнив перевагу аргентинців Хуліан Альварес, який скористався помилкою голкіпера австралійців Метью Райана. На 77-й хвилині Крейг Гудвін відіграв один м’яч, але більшого австралійцям не вдалося. Підсумок – 2:1, перемога Аргентини.