Фантастичний гол Райта – в огляді матчу 1/8 фіналу ЧС-2022 Нідерланди – США (Відео)

Завершився перший матч 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 між збірними Нідерландів та США.

Команди зустрічалися на стадіоні “Халіфа Інтернейшнл”. Обслуговувала зустріч бригада арбітрів на чолі з Вілтоном Сампайо з Бразилії. Перемогу здобула команда Нідерландів – 3:1.

На 10-й хвилині захисник Дензел Думфріс отримав передачу біля краю штрафного майданчика і прострілив уздовж воріт, а Мемфіс Депай, що набіг, у дотик низом пробив у кут. Наприкінці першої половини матчу Дейлі Блінд влучним ударом з району 11-метрової позначки подвоїв перевагу своєї команди. На 76-й хвилині після удару Хаджі Райта м’яч по хитромудрій дузі залетів у дальній кут воріт помаранчевих. Розвинути успіх збірної США не вдалося – за п’ять хвилин Дензел Думфріс забив третій м’яч команди Луї ван Гала. Підсумок – 3:1, збірна Нідерландів стала першим чвертьфіналістом чемпіонату світу у Катарі.

Нідерланди – США 3:1

Голи: Депай, 10, Блінд, 45+1, Думфріс, 81 – Райт, 76

Нідерланди: Нопперт, Думфріс, ван Дейк, Аке, Тімбер, Блінд, де Лігт, де Рон (Бергвейн, 46), Классен (Копмейнерс, 46), де Йонг, Вегорст, Депай (Сімонс, 83), Гакпо

США: Тернер, Дест (Йедлін, 75), Рим, Циммерман, Робінсон (Моріс, 90), Адамс, Маккенні (Райт, 67), Муса, Пулішич, Веа (Ааронсон, 67), Феррейра (Рейна, 46)

Попередження: Копмейнерс (60) де Йонг (87)

Суперником Нідерландів у чвертьфіналі стала збірна Аргентини, яка в матчі 1/8 фіналу обіграла Австралію з рахунком 2:1.