Австралійці були за крок від сенсації: огляд матчу 1/8 фіналу ЧС-2022 Аргентина – Австралія (Відео)

У суботу, 3 грудня, відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, у якому грали збірні Аргентини та Австралії.

Команди зустрілися на стадіоні “Ахмед бін Алі” в Ер-Райяні.

Аргентина впевнено контролювала гру з перших хвилин, завдяки чому змогла першою відкрити рахунок. Сталося це на 35-й хвилині зустрічі, коли відзначився нападник Ліонель Мессі після передачі захисника Ніколаса Отаменді. На 57-й хвилині після грубої помилки голкіпера австралійців Метью Райана Хуліан Альварес зміцнив перевагу своєї команди. На 77-й хвилині нападник збірної Австралії Крейг Гудвін наважився на дальній удар по воротах суперника, і м’яч після рикошету від хавбека Енцо Фернандеса переправився у ворота Еміліано Мартінеса. В останні хвилини матчу Австралія зрівняти рахунок не змогла. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Аргентини.

Аргентина – Австралія 2:1

Голи: Мессі, 35, Альварес, 57 – Фернандес, 77 автогол

Аргентина: Мартінес, Моліна (Монтьєль, 80), Отаменді, Ромеро, Акунья (Тальяфіко, 72), Де Поль, Мак Аллістер (Паласіос, 80), Фернандес, Гомес (Мартінес, 50), Мессі, Альварес (Мартінес, 79)

Австралія: Райан, Дегенек (Карачич, 72), Суттар, Роулз, Бехіч, Макгрі (Гудвін, 58), Муй, Баккус (Хрустич, 58), Ірвайн, Леккі (Куол, 72), Дьюк (Макларен, 72)

Попередження: Ірвайн (15), Дегенек (38)

До 1/4 фіналу чемпіонату світу Аргентина зустрінеться з Нідерландами. Матч відбудеться 9 грудня, початок – о 21:00 за київським часом.