“Розуміємо, що пів року без футболу даються взнаки”: Андрій Воробей дав свій прогноз на гру Шотландія – Україна

Колишній форвард збірної України Андрій Воробей оцінив шанси команди у матчі 1/2 фіналу плей-оф за вихід на ЧС-2022 проти Шотландії.

Команда ще досить важка, не в найкращому тонусі. Ми розуміємо, що пів року без футболу даються взнаки. Навіть із цими досить посередніми командами, з якими ми грали контрольні ігри, вони все одно виглядають свіжішими. Видно, що у них зараз у розпалі чемпіонати.

Сподіваюсь, що за півмісяця ми наберемо гарної форми, але це буде дуже складно. Але навіть якщо нам не вдасться вийти на пік своїх можливостей, думаю, кожен гравець повинен із себе дістати та зіграти через не можу. І сподіваюся на наших легіонерів, які зараз перебувають у добрій формі. Це Ярмоленко, Миколенко, Зінченко, Малиновський, Яремчук. Сподіваюся, що вони потягнуть за собою весь колектив.

До війни сказав би, що ми маємо перевагу в майстерності та взагалі в усьому, але зараз вона навряд чи в нас буде. Все ж таки Шотландія – команда зіграна, амбітна, характерна. Але я розумію, що треба зіграти за рахунок майстерності, але якщо не буде характеру, і люди не діставатимуть із себе всі свої емоції та бажання, то нічого не вийде. Кожен має зіграти навіть не на 100 відсотків, а на 200», – сказав Андрій Воробей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *