Міланський Інтер зазнав сенсаційного фіаско і вилетів з Кубку Італії в 1/8 фіналу (Відео)

Завершився матч 1/8 фіналу Кубка Італії, в якому “Інтер” приймав “Болонью”.

Зустріч відбулася у Мілані на стадіоні «Джузеппе Меацца» та завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

Основний час матчу завершився з рахунком 0:0. У додатковий час “Інтер” вийшов уперед на 92-й хвилині. На 112-й хвилині Сем Бекема зрівняв рахунок, через чотири хвилини Дан Ндой забив переможний гол.

Таким чином, “Болонья” вийшла до чвертьфіналу Кубка Італії, а “Інтер” завершив участь у турнірі.

Інтер – Болонья – 1:2

Голи: Аугусто, 92 – Беукема, 112, Ндой, 116

На 64 хвилині Лаутаро Мартінес (Інтер) не забив пенальті (воротар)

Інтер: Аудеро, Біссек (Павар, 91), Ачербі, А. Бастоні (Дімарко, 74), Дарміан, Асллані (Сенсі, 82), Фраттезі, Клаассен (Барелла, 74), Аугусто, Арнаутович (Тюрам, 74), Лаутаро Мартінес (Мхітарян, 99).

Зазначимо, «Інтер» є переможцем Кубка Італії. У фінальному матчі торішнього розіграшу команда обіграла “Фіорентину” з рахунком 2:1. Рекордсменом за кількістю перемог у Кубку Італії є «Ювентус», який вигравав цей трофей 14 разів. Друге та третє місце ділить «Рома» та «Інтер». На їхньому рахунку по дев’ять перемог.