Ліверпуль знищив Вест Хем та вийшов у півфінал Кубка ліги Англії (Відео)

ФК Ліверпуль

У середу, 20 грудня, на стадіоні «Енфілд» у Ліверпулі пройшов матч 1/4 фіналу Кубка ліги Англії. На домашньому полі місцевий “Ліверпуль” приймав “Вест Хем” із Лондона.

Гра завершилася розгромною перемогою командою Юргена Клоппа із рахунком 5:1.

Рахунок у матчі було відкрито на 28-й хвилині після точного удару Домініка Собослаї. Голи, що залишилися, в матчі були забиті в другому таймі. Кертіс Джонс і Коді Гакпо зробили рахунок 3:0, але Джаррод Боуен на 77-й вдалося його розмочити. Однак потім Ліверпуль забив ще два: своє ім’я на табло вписали Мохамед Салах і Джонс, який оформив дубль.

“Ліверпуль” – “Вест Гем” 5:1

Голи: Собослай (28), Джонс (56, 84), Ґакпо (71), Салах (82) — Боуен (77)

“Ліверпуль”: Келлегер — Ґомес, Куанса, ван Дейк (Конате, 60), Цимікас (Бредлі, 69) — Собослай (Салах, 60), Ендо (Александер-Арнолд, 60), Джонс — Елліотт, Ґакпо (Діас, 78), Нуньєс

“Вест Гем”: Ареола — Цоуфал (Керер, 73), Мавропанос, Оґбонна, Джонсон — Соучек, Альварес (Інґз, 81) — Кудус (Уорд-Прауз, 73), Форнальс, Бенрахма (Пакета, 57) — Боуен

Попередження: Нуньєс (90) — Альварес (52)

“Ліверпуль” вийшов у півфінал Кубка ліги. Перед Новим роком команді залишається провести два матчі з «Арсеналом» та «Бернлі» у чемпіонаті.