Вистрілив, як з гармати: Ромаелу Лукаку забив фантастичний гол в матчі чемпіонату Італії (Відео)

Ромелу Лукаку

Завершився матч 35-го туру Серії А між «Інтером» та «Сассуоло». Команди грали на стадіоні “Джузеппе Меацца” в Мілані (Італія).

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Маттео Марченаро. Зустріч закінчилася перемогою “Інтера” (4:2).

Рахунок у матчі відкрив бельгійський форвард «нерадзуррі» Ромелу Лукаку. Він відзначився на 41 хвилині гри.

У другому таймі завдяки автоголу та м’ячу Лаутаро Мартінеса «Інтер» довів рахунок до розгромного. Однак “Сассуоло” зумів відіграти два м’ячі до 77-ї хвилини матчу.

У важкому кінці «Інтер» зумів дотиснути суперника: за хвилину до кінця основного часу матчу дубль оформив Лукаку. Матч так і завершився – перемога “нерадзуррі” з рахунком 4:2.

«Інтер» – «Сассуоло» – 4:2

Голи: Лукаку (41, 89), автогол Руан (55), Мартінес (58) – Матеус Енріке (63), Фраттезі (77)

У поточному розіграші чемпіонату Італії підопічних Сімон Індзагі вдалося набрати 66 очок у 35 іграх. “Нерадзуррі” розташовуються на третьому місці, що дозволяє потрапити до Ліги чемпіонів за підсумками сезону. Відрив від “Мілана”, що йде п’ятим – п’ять очок.

«Сассуоло» займає 13-й рядок таблиці Серії А, маючи в активі 44 бали.