Френк Лемпард прокоментував сенсаційну втрату очок Челсі у матчі з аутсайдером АПЛ

Френк Лемпард

Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард підбив підсумки гри 36-го туру чемпіонату Англії з «Ноттінгемом» (2:2).

«У першому таймі ми грали дуже повільно. М’яч постійно перебував під нашим контролем. Все, що залишалося супернику, – це загрожувати за допомогою навісів, контратак і перехоплень. Це було передбачувано. Але все одно наша повільність заважала створювати небезпечні моменти біля воріт «Ноттінгема».

Ми дуже розчаровані тим, що пасивно провели першу половину зустрічі. Так само ми діяли і в матчі з «Брентфордом»: ми просто втратили 45 хвилин гри.

Другий гол «Ноттінгема» – випадковий закид у штрафний майданчик. Сьогодні суперник погрожував нам лише після стандартів. Але ми маємо прийняти цей результат та нести за нього відповідальність.

Стерлінг добре себе виявив. Нам потрібно більше таких індивідуальних перформансів. Рахім чудово використав усі свої моменти. Потрібно, щоб подібне відбувалося завжди», – наводить слова Лемпарда ВВС.